zaměstnání

VYHLAŠUJEME  KONKURZ NA POZICI: TANTRA MASÉRKA

Hledáme pouze ženy ve věku 22 - 37 let, které mají certifikát, případně i krátkodobou praxi v oboru tantrických masáží, jazykové znalosti - AJ na komunikativní úrovni výhodou, základní rekvalifikační kurz či jiné maserské kurzy, příjemný vzhled a reprezentativní vystupování.

Naše nová kolegyňka by měla mít především opravdový zájem o masáže a radost z dávání doteků a odměnou je jí na prvním místě spokojenost klienta až po finančním ohodnocení, které nabízíme ve výši 500-1200 Kč/hodinu.
Dále nabízíme časovou flexibilitu, milý kolektiv s přátelským zázemím. Možnost ubytování v prostorách tohoto krásného salonu s dlouholetou tradicí a klientelou na úrovni. Spolupráce je možná na ŽL nebo na DPP. Základní tantra kurz pro nové kolegyně, které nemají zkušenosti v oboru tantry (mají však široké spektrum ostatních druhů masáží) nabízíme za pouhé 4.000 Kč a následné zaučování v praxi.
Požadujeme: exkluzivitu pouze pro tento salon, trestní bezúhonnost a zdravotní průkaz. Základní rekvalifikační kurz je samozřejmostí u každé uchazečky.

V případě zájmu o práci v našem salónu nám zašlete Váš životopis, motivační dopis a foto obličeje i celé postavy na email: tantra.masaz@seznam.cz.

Do předmětu uveďte: PRACOVNÍ POZICE TANTRA MASÉRKA.

Budete informováni o jednotlivých termínech výběrového řízení.