Druhy tantry

   
   
   

DRUHY TANTRICKÝCH MASÁŽÍ

Tantrický rituál (bez intimní partie)
Tantra masáž klasická
Tantra antistresová
Tantra havajská
► Tantra masáž - hot body
Tantra masáž - intimity
►Tantra masáž - body touch
Ne - spoutaná tantra masáž
Tantra ceremoniál
Královská wellness tantra masáž
Andělská prohřívací masáž 
Tantrická masáž čtyřruční
Tantrická masáž párová
Masáž prostaty nebo rozety
Masáž pro zamilované s nádechem erotiky
Aroma koupele
Infrasauna
Escortní masáže

Informace k masážím: k dispozici jsou nealkoholické nápoje, dle nabídky a délky masáže čisté ručníky, župan a přezůvky.

Tantrický rituál (bez intimní partie)
Tantrický rituál je ochutnávka tantrické masáže. Jedná se o klasickou masážní sestavu bez závěrečné masáže Joni nebo Lingamu. Skládá se tedy z úvodního rituálu, masáže horkými žínkami, jemného vysušení pokožky, ovíváním, hlazením pírky a kožešinkou, jemné olejové relaxační masáže. U delších masáží je možné zapojit masáž rukou, chodidel a antistresové masáže hlavy a obličeje.

[↑Na začátek]

Tantra masáž klasická
Na Tantrickou masáž si nemusíte nic brát. Před samotnou masáží je Vám nabídnuta možnost osprchování. Následuje úvodní seznamovací rozhovor, který slouží ke vzájemnému poznání. Při tomto rozhovoru Vám zároveň masérka upřesní průběh masáže, popřípadě Vám ráda odpoví na Vaše dotazy. Rozhovor obvykle trvá 15-30 minut a je zpříjemněn popíjením lahodného čaje. Po této době a vzájemné domluvě se přistoupí k masáži. Masáž se provádí na měkké matraci na zemi bez oděvů pouze v dlouhém šátku zvaném sarong uvázaném okolo těla. Tantrický rituál začíná ve stoje, kde na krátký čas spojíme ruce a sladíme se vzájemným pohledem do očí. Po úvodním rituálu provedeném ve stoje odkládá přijímající i dávající šátek a přijímající ulehá na břicho a je přikryt svým šátkem. Dávající, tedy masérka, je plně naladěn na přijímajícího a s velkým citem volí takové Tantrické techniky, aby navodil přijímajícímu maximálnímu uvolnění a relaxaci. Začíná se různými technikami hlazení či masáže přes šátek. Po následném, velmi jemném odhalení přijímajícího, nastupuje část prohřívací. Za pomoci teplých ručníků, které se přikládají postupně na celé tělo, dochází k prohřátí celého těla, postupnému zklidňování celého organizmu a uvolnění svalového napětí. Technika hlazení peříčky, kožešinou, jemnými šátky a podobně napomáhá k prohloubení relaxace celého prožitku. Následuje hlavní olejová část, kde se s velkou citlivostí masíruje postupně celé tělo. Obdobný postup je i po otočení na záda. Konec masáže je vždy intuitivně vycítěn masérkou. Po ukončení masáže je možno dále setrvat v klidu a nechat uvolněnou energii proudit podle svých potřeb. V této fázi je možný i závěrečný rozhovor pro sdělení zážitku, popřípadě vysvětlení pocitů prožitých při masáži. Po ukončení Tantrické masáže se můžete znovu osprchovat nebo nechat olej dále působit. Celá tantrická masáž probíhá v přítmí svíček, při jemných tónech hluboko zasahující hudby.

[↑Na začátek]

Tantra antistresová
Odložte starosti všedních dní a pojďte se uvolnit do naší oázy klidu. Při tantře antistres zažijete krásné uvolnění a odplavení stresu z Vašeho těla. Do tantrické masáže je zahrnuta i příjemná indická masáž hlavy, u které se zaměříme na Vaši bolavou šíji, budeme pokračovat přes temeno hlavy až ke spánkům a zakončíme tuto masáž jemnou masáží intimních partií. Esenciální aroma oleje podle Vašeho výběru provoní místnost a navodí pocit příjemné atmosféry. Je vhodná pro přetížené podnikatele a pro klienty, co potřebují více uvolnění v místech, kde se uvolňuje psychické napětí a stres. Je tu i možnost masáže při světlu happy life, které má účinky jako sluneční paprsky a uvolňuje tak endorfiny.

[↑Na začátek]

Tantra havajská
Úžasná a jedinečná kombinace tantra masáže s vybranými prvky relaxační havajské masáže Lomi Lomi. Jako při klasické tantrické masáži začínáme rituálem, teplé žínky a masáž horkým olejem s prvky havajské masáže. Havajská masáž je velmi příjemná, plynulá, jemná i hluboká zároveň. Při masáži se používá celé předloktí. Rytmus masáží je střídavý a má napodobovat havajské moře. Zážitek je zveličen exotickou vůní masážních olejů. Nejpoužívanějším je samozřejmě kokosový olej. Velice líbivá a masážně obohacující procedura, která nevynechá žádný kousek Vašeho těla. Masérka má na sobě pouze havajskou sukénku a věneček.

[↑Na začátek]

Tantra masáž - hot body
Masáž obsahuje úvodní krátké posezení u občerstvení s masérkou a seznámení se s průběhem celé procedury. Relaxační koupel dle nabídky nebo pobyt v infrasauně. Tantrickou masáž s použitím lávových kamenů a velice příjemnou masáž teplým olejem z masážní svíčky (vhodná a účinná terapie při problémech a bolestech zad, šíje a beder), antistresovou masáž hlavy. Během celé masáže lze na vyžádání prohřívat chodidla speciální infračervenou lampou, která příznivě působí na všechny reflexní zóny. Tantrickou intimní masáž a při závěrečné relaxace je možné využít zdravé světlo nahrazující sluneční svit, který nám v jarním období schází (dochází při něm k uvolnění serotoninu a zlepšení psychické odolnosti člověka proti stresu a napětí). Sprcha na konci masáže.

[↑Na začátek]

Tantra masáž - intimity
Tantrické masáže mohou mít mnoho tváří a tato jemná a láskyplná tantra masáž intimity je jedna z nich. Nechte se unášet hravými a léčivými doteky a poznejte novou dimenzi láskyplného přijetí a rozkoše. Tato masáž je určena výhradně pro pány, kteří mají přespříliš sexuální energie a nevydrží ten nádherný pocit extáze až do konce, tudíž se masáž lingamu provádí dvakrát nebo se spojí s masáží prostaty. Po domluvě s klientem se masáž dá kombinovat i s velmi jemnou, léčivou a příjemnou masáží prostaty.

[↑Na začátek]

Tantra masáž - body touch
Všechno u nás je krásné, milé, uvolňující a příjemné. Ale kdo chce zažít opravdu něco zvláštního, silně vzrušujícího a nabíjejícího, jednoznačně doporučujeme: vyzkoušejte u nás masáž body touch.
Body touch je jednoznačně nejsilnější, nejvyhledávanější a nejoblíbenější masáž, kterou lze v rámci tantrické masáže nabídnout. Snoubí v sobě erotickou něžnost, citlivost a krásu nahého ženského těla, ale zároveň je hluboce uvolňující a obsahuje relaxační prvky, které otvírají tělo i ducha. Klade větší důraz na dynamiku, vzrušení a sexuální napětí.
Během masáže odkládá masérka šátek a používá k masáži nejen ruce, ale i celé své tělo. Je to nejsilnější a nejintimnější pocit, jaký můžete při přijímání tantrické masáže poznat. Pocítíte obrovské navýšení energie v těle, přecházející do báječného a blahodárného stavu úplné harmonie a blaženosti. Zákazník a masérka jsou si rovni svou nahotou v extatickém prožitku body touch masáže jako Adam a Eva z RÁJE. Nebudete chtít odejít  . Po masáži doporučujeme ve Vašem zájmu klidový režim, účinky masáže mohou přetrvat i delší dobu.

[↑Na začátek]

Ne - spoutaná tantra masáž
Tuto sestavu provádí masérka Beáta. Každý z nás máme, nebo jsme kdysi dávno měli tajné vzrušující erotické sny, jaké by to bylo kdyby... Vzrušovalo nás dívat se na napínavé scény ve filmu, kdy jeden člověk byl zbaven možnosti pohybu, byl upoután, zcela oddán, mohl pouze bezmocně přihlížet nebo ani to ne - jen napjatě očekávat, co se s ním bude dít. Toto samo o sobě je vysoce vzrušující představa a přidáme-li k tomu fakt, že v moci Vás má krásná žena, která ovládá kouzlo tantrické masáže tělem, je to jako splnění nejfantastičtějších tužeb a přání. Celý náš život je plný protikladů. Jako existuje den a noc, bílá a černá, láska i nenávist, tak se běžně v životě setkáváme se submisivitou a dominancí. Dokonce je pro mnohé z nás vítanou součástí a kořením života a osobních vztahů. V této masáži může být pro někoho zpestřením, experimentem, pro některé je zárukou nástupu či gradace vzrušení a pro některé dokonce uvolněním bloků z napětí v práci nebo běžném životě. Zde můžeme přestat hrát nacvičené role, sejmout masky žádané společností, být takoví, jací jsme, bez jakéhokoli posuzování a studu. Každý z nás je úžasný originál, relaxuje jinak a toto může být způsob, jak vypustit napětí, vyčistit hlavu, nabít tělo energií a radostí ze života. V každém případě je to okusení a prožití nových pocitů, které nejsou zcela běžné. Používání specifických pomůcek, zamezení pohybu a zavázání očí umocní maximálně všechny prožitky. Automaticky se zapojí další smysly, pozornost je zcela soustředěna bez jakýchkoli vnějších vlivů na tělo, dotek, intenzitu a prožitek. Dochází k uvolňování adrenalinu a podobných látek do krve, což přináší jiné pocity, nárůst vzrušení a plné prožívání přítomného okamžiku. Tohoto efektu těžko dosáhnete při jakékoli jiné masáži. Samozřejmě, že tato sestava má svá pravidla a meze. Pokud zjistíte, že tohle není pro Vás to pravé, posune se masáž do úrovně klasické tantrické masáže. Nemusíte se obávat, že se s Vámi bude dít něco proti Vaší vlastní vůli, tantrická masáž zůstává tantrickou masáží i v této formě. To znamená, že blaho a spokojenost člověka, co masáž přijímá, je na prvním místě. V žádném případě tu nenajdete žádné SM hrátky ani přímé sexuální praktiky, je to jako překrásný sen.

[↑Na začátek]

Tantra ceremoniál
Přinášíme novou tantrickou sestavu, která je kombinací toho nejlepšího z více druhů masáží pocházejících z Indie, Tibetu, Thajska i Japonska, např.: shiatsu, thajské masáže, nuru masáže a samozřejmě tantra, která pracuje se sexuální energií.  Někteří klienti chtějí např. spojit relaxační masáž s dodatečnou masáží přirození, což tantrická studia  zabývající se opravdovou tantrou odmítají, jelikož tato masáž nemá s pravou tantrickou sestavou nic společného a chybí tam návaznost energetického vnímání a toku energie již od samého začátku sestavy. Tantrická sestava, kterou většina z vás již zná -úvodní rituál ve stoje, přikládání horkých ručníčků, ovívání peříčky, hlazení kožešinkami atd. je nádherná, jemná a plná vzrušení, ale chybí  u některých partií pořádné promasírování a protažení zatuhlých svalů včetně odblokování problematických partií. Žijeme v dnešní uspěchané době, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží, které se odráží a projevují na nás samotných. Není nad to spojit zdravotní prvky a znalosti z těch nejúčinnějších technik východní -čínské medicíny s relaxaci a mocným erotickým nábojem v krásně propracované sestavě. Navíc pomáhá od bolesti, napětí, ztuhlých a bolavých svalů, podpoří krevní oběh, lymfatický systém a pomůže vyloučit toxické látky. Nejdůležitějším prvkem je samozřejmě rozproudění vaší sexuální energie, která v konečné fázi tělo nádherně uvolní. Tutu sestavu provádějí naše masérky zcela nahé a nezakrývají se sarongy či jinými oděvy. Některé partie masíruji i vlastním tělem. Celá tato sestava je o to více vzrušující a i smysly jako je např. zrak si určitě přijdou na své:-). K masáži vám bude nabídnuto občerstvení v podobě dobrůtek z čokolády, oříšků či ovoce. Na podzimní dny máme v nabídce mnoho druhů čajů z celého světa a na zahřátí můžete ochutnat náš vlastnoručně vyráběný- domácí aperitiv z bezinek a šípků, nebo se posílit grogem či svařákem:-)). K ceremoniálu lze k předehřátí, nebo k doznění relaxace přiobjednat koupel (mnoho druhů od květinových, bylinných až po pivní:-), nebo pobyt v infrasauně (možno i s naší masérkou, která vám provede na přání medový peeling se solí) Masáž může probíhat jak na masážním stole, tak na futonu na zemi - budete se cítit pohodlně a ležet nejen na zádech, břiše, ale  i na boku a masérka si vás bude hýčkat v mnoha polohách. Ale dále už nic neprozradíme, je to tajemství naší sestavy a nyní už jen stačí si tento náš poklad plný překvapení vyzkoušet.

[Na začátek]

Královská wellness tantra masáž
Našim milým klientům jsme připravili úžasnou KRÁLOVSKOU MASÁŽ plnou hýčkání, odreagování a relaxace. Přivítají Vás naše krásné masérky s občerstvením a po úvodním popovídání připraví aroma koupel plnou vzrušujících vůní, které pohladí Vaše smysly. Masérka Vám při ní (v případě přání) bude umývat záda a povídat si s Vámi. Pokud by se někdo raději prohřál v infrasauně, tak je to samozřejmě možné. Máme v ní připravený speciální medík, kterým když potřeme hrudník, tak Vám krásně uvolní dutiny, provoní a detoxikuje. Tato delší relaxace je úžasná nejen pro klienty, kteří nespěchají a chtějí se nejdříve s masérkou seznámit a blíže ji poznat, ale zároveň i pro ty, co touží po klidném, neopakovatelném a svůdném zážitku. Kdo by se jednou v životě nechtěl cítit jako král :). Po úvodní společné relaxaci (koupeli nebo infrasauně) se už můžete nechat plně hýčkat dotyky a hlazením při samotné masáži, která pohladí na těle i na duši, ale i dokonale uvolní všechny namožené svaly. Masérka Vás bude prohřívat, masírovat, lechtat, škrábat použije lávové kameny a pohraje si i s Vašimi vlasy. V této dlouhé a smyslné masáži zapojuje masérka různé techniky masáží dle Vašich přání. Na závěr této krásné sestavy je zahrnuta delší masáž lingamu nebo joni, která Vás přivede do úplného blaha a uvolnění.

[↑Na začátek]

Andělská prohřívací masáž
Jedná se cenově velice výhodný balíček v délce 120 minut za 2800 Kč (původně 4000 Kč).
Tato velice oblíbená sestava nabízí více času na relaxaci a uvolnění. Můžete si tak v těchto uspěchaných  a studených dnech dopřát více odpočinku při klasické tantra masáži (ve variantách: antistres, relax nebo intimity t.j. 2 krát) obohacené  o teplou lázeň (aroma, bylinková solná, nebo pivní) nebo se pořádně prohřát v naší infra-sauně a nechat si udělat od naší masérky detoxikační peeling ze skandinávské borovice nebo medem se solí. Vše umocní vynikající čaj dle vašeho výběru a pro ty, kteří neřídí, máme v nabídce grog či nějaké ostřejší překvapení. Do sauny nabízíme vodu Evian. Příplatek za variantu masáže intimity je 700 Kč a za společnost masérky v sauně je příplatek také 700 Kč.

[↑Na začátek]

Tantrická masáž čtyřruční
Tato masáž je pro ty, kterým nestačí dotyky jedné masérky a rádi se obklopují krásnými ženami. Při masáži se Vás bude po celou dobu někdo dotýkat a hladit Vás a pocítíte nárůst energie rychleji a budete plni vzrušení a uvolnění. Masérky Vás budou hladit, hýčkat a hrát si s Vaším tělem i s Vašimi smysly a Vy se můžete nechat unášet a masáž si plně užívat. I do čtyřruční tantrické masáže se dá zapojit body touch masáž, při které se budete blahem rozpouštět a budete nabytí energií na několik dní. Pro ty, kterým by nestačily tyto masáže, lze domluvit i šestiruční masáž, ale to už se Vám vůbec nebude chtít odejít a zblázníte se rozkoší. Masáž je možné kombinovat např.: Ne-spoutaná tantra + Body touch, kdy každá masérka dělá jednu z nich.

[↑Na začátek]

Tantrická masáž párová
Je určena dvojicím, které si přejí zpestřit a obohatit svou vzájemnou sexualitu, splnit si tajná přání nebo jen strávit příjemné chvíle relaxace ve dvou. Masáž se provádí v prostorné a přesto útulné místnosti, kde je pár masírován vedle sebe každý svou masérkou nebo masérem. Lze i odděleně.
Je možno si zvolit buď smíšenou dvojici (masér a masérka), nebo dvě masérky.

[↑Na začátek]

Masáž prostaty nebo rozety
Pouze ve spojení s tantra masáží. Je nutné uvádět již při telefonické domluvě.

[↑Na začátek]

Masáž pro zamilované s nádechem erotiky
Masérky masírují nahé a masáže neobsahují intimní partie. Je možné si intimní partie doplatit částkou 1.500,- Kč lze se tak rozhodnout i v průběhu masáže. Jedná se o masáž obou partnerů a záleží jen na nich, jaký typ masáže si zvolí (např. havajská s lávovými kameny, čokoládová, zimní prohřívací, kombinované atd.). Pár je masírován v naprostém a nerušeném soukromí od dvou masérek nebo smíšeného páru. Masáž probíhá v romantické a orientálně laděné místnosti na japonských futonech (podobné pohodlné matraci) posypaný kvítky růží za svitu hořících svíček a vůně aromaesencí. Po masáží je na doznění relaxace páru k dispozici tato relaxační místnost s občerstvením, koupelnou a saunou na dalších 30 až 60 minut.

[↑Na začátek]

Aroma koupele
K darům přírody se již naši předkové často obraceli pro jejich léčebnou moc. Znali vliv bylinek na lidský organismus a uměli jej skvěle využít ve svůj prospěch. Bylinkové koupele jsou namíchané z několika druhů léčivých bylin, čímž dosahují vyššího účinku v dané terapeutické oblasti. Louhují se během Vaší koupele v režných sáčcích, s nimiž Vám naše masérka může provést velice příjemnou masáž. Celou lázeň umocňuje nádherná vůně letních bylinek a léčivé esence se přímo vstřebávají do pokožky a celého krevního oběhu Vašeho těla. Působí i inhalací na nervový systém a dýchací soustavu.
Můžete si zvolit mezi následujícími druhy koupelí:
Regenerační koupel
Každý, kdo se nevyhne fyzické námaze, ví, jak umí svaly bolet. Právě pro takové stavy vznikla koupel uvolňující svalové napětí a regenerující celé Vaše tělo.
Složení: šalvěj, jitrocel, chmel.
Relaxační koupel
Někdy člověk nemusí podat žádný velký sportovní ani fyzický výkon a přesto se cítí unavený, vyčerpaný a bez nálady. Pro tyto případy jsme vyvinuli relaxační koupel, která působí příznivě na odstranění stresu, duševního napětí a uvolňuje svalstvo celého těla.
Složení: máta, meduňka, řepík, tužebník, měsíček a chmel.
Stimulační koupel
Pro případy stavů vyčerpání, akutní nebo chronické únavy či jen pro zlepšení nálady Vám nabízíme směs bylin stimulační koupele. Koupel působí příznivě na povzbuzení organismu.
Složení: máta, řepík, tymián, tužebník, čajovník.
Pohybová koupel
Čím dál více lidí trpí artrózou či revmatismem. Bolesti kloubů dokážou pořádně potrápit. Pro zmírnění bolestí vřele doporučujeme osvědčenou pohybovou koupel.
Složení: tymián, máta, šalvěj, bříza, andělika, čajovník.
Tyto koupele pochází z lázní Mšené.
Afrodisiakální koupel Ylang
Ylang-ylang - je tropický strom a v překladu znamená „květina květin“. Olej se vyrábí z čerstvě nasbíraných květů, které nádherně voní - v Indonézii se při svatební noci rozprostírají po posteli. Na pokožku má uklidňující efekt. Působí antidepresivně, zmírňuje nervové napětí a má mírné afrodisiakální účinky  .
Originální pivní koupel
Má vysoký obsah piva a vitamínů B, obsahuje přírodní mandlový olej. Je určena pro každodenní použití. 15 minutová koupel navozuje pocit uvolnění a tělesné pohody, podporuje celkovou regeneraci organismu. Zjemňuje a zvláčňuje pokožku. Vhodná zejména pro suchou pokožku, která má sklon se olupovat, praskat a svědit. Regeneruje pokožku spálenou slunečním zářením.
Přírodní minerální sůl z Mrtvého moře
Obsahuje minerály a stopové prvky z Mrtvého moře - hořčík, draslík, sodík, vápník, chlor, brom, jód apod., které mají příznivý vliv na celé tělo, zvláště pak na nervovou soustavu. Sůl z Mrtvého moře je velmi dobře známa pro své mimořádné regenerační účinky na tělo a kůži.
Bioinformační humátová a aromatická koupel
- harmonizuje jednotlivé orgány, a tím podporuje harmonizaci celého těla
- zrychluje regeneraci poškozených tkání díky aromatickým olejům
- podporuje prokrvení pokožky a klouby
- rozproudí krevní oběh, čímž zmobilizuje imunitní systém a napomáhá okysličení buněk
- působí celkově detoxikačně
- pozitivně ovlivňuje látkovou výměnu i centrální nervovou soustavu - výborný pomocník při začínající i pokročilé chřipce, nastydnutí, rýmě.
Tato vynikající koupel pochází z termálu v lázních Podhajská.

[↑Na začátek]

Infrasauna
Všichni víme, jak příznivě na nás působí sluneční svit a slunce vůbec. Bez slunce by neexistoval život na Zemi. Infrasauny pracují na stejném principu, tzn. vyzařují infračervené paprsky, jenž pronikají pokožkou až do buněk v podkoží, kde jsou velmi efektivně absorbovány. Tkáň se tak prohřívá a zvyšuje se krevní oběh, naopak se snižuje hladina kyseliny mléčné, která se akumuluje ve svalech a způsobuje bolest při náročné svalové aktivitě. Také je stimulována produkce tzv. hormonů štěstí – endorfinů. A především pronikají do buněk, které detoxikují, zlepšuje se lymfatický a krevní oběh. Je tedy zřejmé, že infrasauny mají na lidský organismus velmi blahodárné účinky. Vždyť infračervenou terapii (terapii teplem) znali již před třemi tisíci lety ve staré Číně, kdy přikládali dlaně na tělo.

[↑Na začátek]

Escortní masáže
Pro naše stálé klienty nebo páry nabízíme též možnost nechat se namasírovat v pohodlném prostředí svého domova nebo hotelu. Takto provádíme masáže čtyřruční nebo párové (vždy ve dvou masérkách). Cena dojezdu je 1000 Kč. Nejedná se o erotické služby.
Dále je možnost za Vámi přijet na různé společenské akce (např. golf, narozeninové oslavy, rozlučky se svobodou apod.) a nechat si Vaši událost zpestřit příjemnou tantrickou masáží. Akci je možno objednat i mimo Prahu. Při větší objednávce neúčtujeme cenu dopravy.
Na akce pro firmy je možné vystavit fakturu či daňový doklad.

[↑Na začátek]